Anmälda klassvis för Stolpskottet 3D
HR16
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
57Philip SkogTyresö BS12 D30 m
 
HB13
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
61Josefine Hedlund (DB13)BSK Sturarna18 C25 m
60Patrik HallbergBSK Sturarna17 D25 m
38Alexander KlövforsHuddinge BSK17 C25 m
 
HB16
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
75David BergströmBK Danapilen2 C30 m
24Rasmus BlomStenbro BS6 D30 m
 
HBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
63Fredrik LundmarkBSK Sturarna2 A30 m
67Lars-Åke MattssonGävle BK16 C30 m
14Tomas ZetterströmKungsängens BK4 B30 m
42Johan NymanSigtuna BK10 B30 m
49Tommy SvärdSigtuna BK14 A30 m
20Fredrik AnderssonStenbro BS10 A30 m
26Björne SegerTyresö BS16 B30 m
74Miranda StrimarkÖrebro BK Jaktpilen16 A30 m
 
HB21
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
72Mats AlheimHuddinge BSK18 D25 m
58Peter HanssonRoslagens BSK3 C25 m
4Magnus AlverholmSträngnäs BK5 C25 m
 
HB50
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
56Christer Adolfsson (HB60)Eskilstuna BS15 C25 m
25Mats Lundgren (HB60)Stenbro BS13 C25 m
5Lennart Olsson (HB60)Strängnäs BK15 D25 m
52Hans GjersTyresö BS1 C25 m
 
DB16
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
13Thilde KurppaKungsängens BK6 C30 m
 
DBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
55Jane GyllhagEskilstuna BS4 A30 m
16Katariina LiiriKungsängens BK12 B30 m
2Stine ÅséllStockholms BK2 B30 m
 
DB21
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
73Katarina AlheimHuddinge BSK9 A25 m
35Stella WrååkHuddinge BSK3 D25 m
 
HC13
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
62Axel ScukaBSK Sturarna11 C25 m
59Emma LundmarkBSK Sturarna9 C25 m
47Benjamin NilssonKopparpilen Falun Korsnäs9 B25 m
 
HCE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
29Eddie ØyenBS Kil3 A45 m
65Ingrid Olofsson (DCE)BSK Sturarna15 B45 m
19Jari HjerpeBSK Sturarna1 A45 m
64Mikael AnderleBSK Sturarna7 B45 m
50Peter LindenBSK Vaggeryd5 B45 m
66Anton EdstrandGävle BK18 A45 m
48Mattias NilssonKopparpilen Falun Korsnäs13 A45 m
11David AdamsKungsängens BK17 B45 m
9Jon RudnerKungsängens BK7 A45 m
10Mikael AlpadieKungsängens BK11 A45 m
3Antonio AlonzoRoslagens BSK3 B45 m
21Ulf BäcklundStenbro BS17 A45 m
39Alexander HegedusStockholms BK18 B45 m
68Jan BergströmÄlvenäs BK15 A45 m
 
HC50
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
23Mats HallbergKarlshamns BK1 B45 m
28Claes MeijerMotala BK5 A45 m
37Vladyslav ChapaSödertälje BF13 B45 m
51Istvan VörösTyresö BS11 B45 m
 
HC60
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
8Bo LindbergBK Fiskgjusen12 C30 m
 
HLBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
46Bertil AnderssonBSK Uven6 A30 m
71Inge BertängGävle BK10 C30 m
27Lars GraffSigtuna BK8 B30 m
32Lars SjögrenSödertälje BF14 D30 m
44Magnus AnesundSödertälje BF10 D30 m
33Marko LeppänenSödertälje BF6 B30 m
31Yngve MalmströmSödertälje BF8 A30 m
 
HLB60
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
70Martin BerglindBK Fiskgjusen7 C25 m
 
DLBE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
17Monika SvartvikBK Fiskgjusen14 C30 m
41Eva ErikssonSödertälje BF2 D30 m
 
HIE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
43Fredrik LilliehöökBK Fiskgjusen4 D30 m
69Ulf WestmanGävle BK4 C30 m
53Anders JohanssonSödertälje BF12 A30 m
 
HI21
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
54Peter GyllhagEskilstuna BS13 D25 m
 
DIE
StartnrNamnKlubbPatrull Avstånd
22Viola BäcklundStenbro BS8 C30 m